Motobaterie

Na poli motobaterií spolupracujeme řadu let s renomovanými společnostmi v oboru mototobaterií. Mezi ně patří například společnosti Exide, Faam a Varta. Součástí prodeje motobaterií je vždy odborné poradenství a vhodný výběr baterie přímo pro Váš motocykl a styl jízdy.

V prodejně v Plzni máme skladem většinu nejprodávanějších motobaterií. Pokud máte speciální přání, rádi Vám vyhovíme a motobaterii pro Vás objednáme v co nejkratším časovém horizontu.

Motobaterie Exide

Společnost Exide je jednou z největších firem na světě, zabývající se výrobou olově-kyselinových akumulátorů. Její podíl na celosvětovém trhu s prodejem akumulátorů tvoří v současnosti více než 22%.

Zástupci v sortimentu motobaterií jsou:

Exide Bike Conventional

Exide Bike Conventional

Jedná se o jednu z nejprodávanějších motobaterií ve své třídě. Je charakteristická svým stabilním výkonem a relativně dlouhou životností za standartních podmínek. Při uvedení do provozu je vyžadována asistence. Jedná se o baterii, která má sezonní využití. Z tohoto důvodu se u ní vyžaduje údržba.

Motobaterie Exide Bike Conventional je poměrně levnou variantou pro nenáročné majitele motocyklů. Základem je olověno-kyselinová konstrukce, která je naplněna elektrolytem.

Přijďte se k nám na prodejnu poradit a my Vám doporučíme vhodný typ motobaterie přímo pro Váš motocykl!

 

 

Exide Bike GEL - Factory Sealed

motobaterie ExideJedná se o akumulátor, který má vysoký výkon a lze ho instalovat v několika polohách. Je odolný vůči vytečení.

Výhodou je, že akumulátor nepotřebuje žádnou asistenci, tzn. že jej můžete bez čekání ihned instalovat. Při instalaci nevyžaduje žádnou prevenci, je hermeticky uzavřená a odolná vůčivytečení.

Díky novým technologickým postupům při výrobě byla prodloužena trvanlivost baterie. Je vyrobena pro chladné prostředí a pohyb s velkými náklony. Velkou výhodou je také její absolutní bezúdržbový provoz.

 

 

Exide Bike AGM - Maintenance Free

motobaterie exide bike agm

Stejně jako Exide Bike GEL je i řada akumulátorů Exide Bike AGM charakteristická svým vysokým výkonem. Baterii je možno instalovat v jakýchkoli polohách, což je zapříčiněno jejím hermetickým uzavřením. Je tedy odolná vůči vytečení.

Při uvedení motobaterie do provozu je potřeba odborné asistence. Je naprosto bezúdržbová, vhodná pro provoz v v chladném prostředí. Nevadí jí pohyb s velkými náklony.

Díky novým technologickým postupům při výrobě byla prodloužena trvanlivost baterie.  Velkou výhodou je také její absolutní bezúdržbový provoz.

 

 

 

Další motobaterie řady Exide naleznete v našem katalogu baterií, v sekci motobaterie Exide.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

24. 5. Jana

Zítra: Viola

logo exide[2].gif

 

logo Yuasa.jpg

logo varta[1].jpg

 

paticka stranek