Autobaterie

Na poli autobaterií spolupracujeme řadu let s renomovanými společnostmi v oboru autobaterií. Mezi ně patří například společnosti Exide, Faam a Varta. Součástí prodeje autobaterií je vždy odborné poradenství a vhodný výběr baterie přímo pro Vaše vozidlo a styl jízdy.

V prodejně v Plzni máme skladem většinu nejprodávanějších autobaterií. Pokud máte speciální přání, rádi Vám vyhovíme a autobaterii pro Vás objednáme v co nejkratším časovém horizontu.

Autobaterie EXIDE

Společnost Exide je jednou z největších firem na světě, zabývající se výrobou olově-kyselinových akumulátorů. Její podíl na celosvětovém trhu s prodejem akumulátorů tvoří v současnosti více než 22%.

Zástupci v sortimentu autobaterií jsou:

Exide Classic

exide classic

Jedná se o velice levnou a přitom kvalitní autobaterii. Velice často jí využívají majitelé vozů s datem výrby před rokem 2000. Je vhodná pro každodenní jízdu a má základní úroveň výbavy. Doporučujeme ji pro nenáročné uživatele. 

Největší výhodou této baterie je její nízká cena a zvýšená bezpečnost.

 

Exide Premium

Autobaterie Exide PremiumTento typ autobaterie je vhodný zejména pro motory vašších výkonů a to jak pro motory vznětové (naftové), tak i pro motory zážehové (benzínové).

Výhodou tohoto akumulátoru je stálá funkčnost i za horších klimatických podmínek, jako jsou extrémní zimy, nebo naopak extrémní tepla.

Autobaterie je vhodná jak do městského provozu, tak do mimoměstského provozu. Má prodlouženou dobu životnosti vlivem použití nových moderních výrobních procesů.

Exide Excell

autobaterie Exide Excell

Tento typ autobaterie je vhodný do jakéhokoliv osobního automobilu. Je charakteristická vyšším startovacím výkonem oproti jiným akumulátorům.

Pro pohodlnné dobíjení je na baterii umístěn indikátor "magické oko". Exide Exceel je navíc naprosto bezúdržbová autobaterie do každodenního provozu.

Exide HAGEN

exide hagenZnačka Hagen je jednou z nejstarších a nejkvalitnějších v oboru autobaterií. Tradice a kvalita značky Hagen byla spojena s precizností společnosti Exide a vznikla tak unikátní řada autobaterií Exide Hagen.

Autobaterie je vhodná pro každodenní provoz a má základní úroveň výbavy. Její velkou výhodou je cenouvá dostupnost a zvýšená bezpečnost provozu baterie. 

 

Více o sortimentu společnosti Exide v rámci naší distribuce naleznete v našem katalogu, v sekci Exide.

Autobaterie VARTA

Společnost Varta je v současné době součástí portfolia společností pod značkou Johnson Controls. Varta pro mnohé značí nejvyšší kvalitu, inovativní technologie a dlouhodobé technické zkušenosti. Společnost Varta se stala jedním z hlavních dodavatelů vedoucích výrobců automobilů. Díky širokému sortimentu produktů nabízí pro každé vozidlo tu správnou baterii. Pomůžeme Vám ji vybrat, dokonce včetně odborné instalace.

Varta Silver Dynamic

varta silver dynamic

Jedná se o vlajkovou loď společnosti varta na trhu s autobateriemi. Vyznačuje se především spolehlivým napájení i při nadprůměrném množství spotřebičů. Dalším charakteristickým rysem je výjimečně vysoký výkon při startu za studena i za extrémních podmínek a maximální rezervy kapacity. 

Vhodný je zejména pro náročnější majitele osobních vozidel. Ideální je pro dieselové motory.

Varta Dlue Dynamic

varta blue dynamic

Jedná se o jednu z nejprodávanějších autobaterií značky Varta. To, co jí činí nejprodávanějším je především výborný poměr cena/výkon, dále její vysoká spolehlivost a možnost využití pro vozidla všech tříd.

Vyznačuje se také dlouhou živostností, která je prodloužena díky technologii PowerFrame.

 

Varta Black Dynamic

Varta Black DynamicJedná se o nejnižší z řady Varta Dynamic. Je vhodná především pro majitele starších vozů, které mají měnší spotřebu energie. Vyznačuje se také svou velmi dlouhou živostností.

Výhodou řady Black Dynamic je především solidní a bezpečný výkon akumulátoru. Navíc je zde využita technologie PowerFrame, která prodlužuje životnost baterie.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

24. 5. Jana

Zítra: Viola

logo exide[2].gif

 

logo Yuasa.jpg

logo varta[1].jpg

 

paticka stranek