Nabíječky akumulátorů

V naší specializované prodejně v Plzni na Jateční třídě disponujeme kompletním sortimentem nabíječek akumulátorů. Na výběr máme z několika předních značek. Mezi ty nejprodávanější patří nabíječky značek Exide a Varta.

Nabíječky Exide

Společnost Exide disponuje širokým sortimentem nabíječek pro všechny druhy baterií. K dispozici máme následující druhy a tipy nabíječek:

  • nabíječky 12V olovo-kyselinových baterií
  • Acctiva Easy
  • Acctiva Standard
  • Acctiva Professional 35A
  • Acctiva Professional Flash
  • Acctiva Multicharger 
  • Acctiva Twin 15A

Nabíječka 12V olovo kyselinových baterií

nabíječka 12/15

Jedná se o zcela automatickou nabíječku, kterou lze použít pro všechny tipy olovo-kyselinových bateirí od 20 do 300Ah. Využijí ji majitelé osobních automobilů, motocyklů, lodí, obytných přívěsů, karavanů i nákladních vozidel.

Nabíječka má funkci automatické údržby baterie. Využijí zejména ti majitelé byterií, kteří svou baterii nechají dlouho ve vybitém stavu. Tato funkce dokáže obnovit i hluboce vybité baterie. Nabíječka disponuje bezpečnostní ochranou vůči jiskření, přepólování a vadné baterii. Nabíječka je vybavena taktéž svítilnou, což oceníte především při montáži baterie ve zhoršených světelných podmínkách. Součástí sady jsou kabely pro trvalou instalaci.

Nabíječka Acctiva Easy

nabíječka acctiva easy

Nabíječka Acctive Easy je konstruována pro dobíjení a udržovací nabíjení konvenčních, olovo-vápník/stříbro případně uzavřené baterie, rovněž i pro bezudržbové, olovo-kyselinových, olověné gelové baterie, aniž by bylo vyžadováno odpojení od nabíjecího systému vozu. 

Tento druh nabíječky využijí především autodílny, autosalony, autobazary, ale i majitelé osobních a nákladních vozů, motocyklů a strojů stavebí a zemědělské výroby. 

Nabíječka Acctiva Easy nabíjí akumulátor zcela automaticky a zcela řpesně do doby, než dosáhne akumulátor maxima své kapacity. V tomto stavu začne nabíječka pracovat jako udržovací zdroj energie a dokáže tak zabránit samovybíjení.

Nabíječka Acctiva Easy také kontroluje funkci alternátoru. Prostřednictvím dispeje je znázorněno, zda je generované napětí v rámci, nebo mimo zvolený rozsah.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

21. 7. Vítězslav

Zítra: Magdaléna

logo exide[2].gif

 

logo Yuasa.jpg

logo varta[1].jpg

 

paticka stranek