Trakční baterie

Trakční baterie slouží především jako přenosný zdroj elektrické energie a slouží k pohonu nejrůznějších zařízení, kde není možnost zařízení připojit do elektrické soustavy. Mezi přední výrobce trakčních baterií, se kterými spolupracujeme a jejichž výrobky prodáváme patří Exide, Varta a Faam.

Ke všem trakčním bateriím nabízíme odborné poradenství při nákupu. Případně můžeme také zajistit jeji instalaci.

Trakční baterie EXIDE

Dodáváme kompletní sortiment trakčních baterií výrobce Exide, pro kompletní nabídku se podívejte do našeho katalogu baterií.

Trakční baterie řady Exide Equipment

trakční baterie Exide equipment

Jedna z hlavních produktových řad trakčních baterií společnosti Exide. Jsou charakteristické svou nenáročností na údržbu. Baterie je umístěna ve speciální nádobě, díky které má tato řada trakčních baterií velice nízké emise plynů. Jsou odolné proti náklonu až do 45°.

Řada Exide Equipment je primárně navržena pro dodávku energie lodím, které využívají navigační systémy, nouzové systémy, případně zařízení pro bezpečnost a pohodlí posádky. Jelikož je množství dodávky energie značné, je potřeba zajistit rychlé dobíjení baterie. Toto je díky nové technologi použíté v řade equipment zajištěno. Baterie jsou kontruovány tak, aby byla v případě částečného, nebo úplného vybití, rychle nabita na 100% své kapacity. Výkon u této řady baterií se pohybuje od 290Wh až do 2400Wh.

Trakční baterie VARTA

Dodáváme kompletní sortiment trakčních baterií výrobce Varta, pro kompletní nabídku se podívejte do našeho katalogu baterií.

Trakční baterie řady Varta Profesional deep cycle AGM

Varta Profesional deep cycle AGM

Trakční baterie Varta Professional DC AGM je řada bezúdržbových trakčních baterií společnosti Varta. Baterie jsou odolné vůči cyklickému namáhání. Jsou vysoce otřesuvzdorné.

Vhodné použití nachází především na dovolených, např v karavanech, lodích, chatách, chalupách, ale i v solárních aplikacích. Můžeme je vidět u přenosných semaforů a dalších zařízení mobilních systémů řízení dopravy.

 

Trakční baterie FAAM

trakční baterie FAAMSpolečnost FAAM nabízí v současné době zcela nový produkt uzavřené a bezpečné průmyslová baterie. Tato nová řada trakčních bateriíí pracuje na principu izolace elektrického spoje mezi jednotlivými články a tím garantuje vysoký stupeň zabezpečení. Je také zabezpečena větší vzduchotěsnost a kompletní izolovanost mezi jednotlivými články.

Trakční baterie Faam jsou charakteristické svým nízkým samovybíjením, které je dáno téměř stoprocentní čistotou slitin a oxidů. Při výrobě byly použity speciální separátory a slitiny, které minimalizují vnitřní přehřívání článku a zabraňují tak vzniku nežádoucí tepelné energie. V neposlední řadě jsou výrobky společnosti Faam charakteristické svým vysokým výkonem, nízkým vnitřním odporem a optimálním energetickým výstupem.

 

Kompletní nabídku všech trakčních baterií naleznete v sekci katalog baterií, případně v naší prodejně v Plzni.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

17. 6. Adolf

Zítra: Milan

logo exide[2].gif

 

logo Yuasa.jpg

logo varta[1].jpg

 

paticka stranek